marvel1

Bozyazı’nın yeni imajı Marvel Tree Hotel, düzenlediği sade bir iftar yemeği ile açıldı. İşadamı Feyyaz Karabekiroğlu’nun İranlı bir arkadaşı ile hizmete soktuğu Hotelin açılışına, Bozyazı Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Belediye Başkanı Mehmet Ballı, Orgeneral Ergun Saygun Paşa Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Murat Gülener, Anamur Liman Başkanı Ekrem Memiş, Bozyazı İlçe Sağlık Müdürü Doktor Ahmet Hakan Acı, eşleri ile katıldılar.

HABERİ GÖR >

Bozyazı’da yedi dönüm arazi üzerine kurulmuş olan Marvel Tree Hotel, Mavi Beyaz Restaurant ve Marvel Bar Akdeniz turkuaz sularının hemen kıyısında muhteşem bir iftar yemeğiyle 12 Temmuz Pazar günü açıldı.

Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı, Kurum Amirlerinin ve basın mensuplarının katıldığı iftar yemeğinde, harika bir manzarada konuklarını ağırladı.

HABERİ GÖR >

Marvel Tree Hotel iftar ve tanışma yemeği ile basın mensuplarına tanıtıldı.

İftar programına Bozyazı kaymakamı Mustafa Erkayıran Belediye başkanı Mehmet Ballı, İlçe Emniyet Amiri İsrafil Ergün,İlçe Sağlık Müdürü Hakan Acı,dr. Murat Gülener, katıldılar.

HABERİ GÖR >

MARVEL TREE HOTEL AÇILDI.

Bozyazı Alinko Marvel Tree Hotel  Açıldı..

Bozyazı Alinko Marvel Tree Hotelden  Bayramda  2. ve 3. günü Rezervesyon yaptırın iki gün eğlenin denizle iç içe yaşayın.Bu Fırsatı kaçırmayın işte görüntüler aşağıda

HABERİ GÖR >